Curva Hoja De Techo De Acero Corrugado stogo kreivės užspaudimo mašina
PRODUKTO APRAŠYMAS
| Modelis Nr | YX50-200-300-400-500 |
| Dydis | 1340*1250*2150 mm |
| Svoris | 2000 KGS |
| Įtampa | 380V/50HZ,3PH/ arba pagal užsakymą |
| Elektros variklio galia | 4 kW |
| Servo variklio galia | 2,2 kW |
| Variklis keičiant modelius Galia | 3,7 kW |
| Išlenktas aliuminio storis | 0,8-1,2 mm |
| Storis | 0.6-1. 0 mm |
| Stogo dangos plotis iki kreivės | 200 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm |
| Darbo greitis | 0-10m/min |
| Formavimo žingsniai | 3 žingsniai |
| Pagrindinis naudojimas | Stogo dangos lenkimas su išgaubta išgaubta forma |
| Medžiaga | GI PPGI plienas |
| PLC programų valdymo sistema | Originalus Taivano Delta / Siemens / Schneider |
| Aptarnavimas po-pardavimo- | Internetinė 24 valandas per parą / palaikymas vietoje |
| Aptarnavimas | Suteikite inžinierių, kuris montuos mašinas |
| Ritininė medžiaga |
Aukštos kokybės 45# kaltinis plienas, padengtas kietu chromu ir nupoliruoti visus volelius |
| Veleno medžiaga | Aukštos kokybės 45# kaltas plienas |
PAGRINDINĖS ĮRANGOS MEDŽIAGA
Pjovimui naudojamas peiliukas pagamintas iš grūdinto SKD11 formos plieno.
Volelis pagamintas iš aukštos kokybės NO.45 kaltinio plieno, kurio paviršius padengtas 0,05 mm tvirta chromo danga.
Aktyvus velenas pagamintas iš 75 mm ilgio aukštos -klasės NO.45 anglies kaltinio plieno.
PRODUKTŲ EKRANAS



ĮMONĖS PROFILIS

GAMYKLOS VARTAI

ĮĖJIMAS į GAMYKLOS PLOKŠTĘ
Xiamen YOUDELl lndustrial Co., Ltd. yra profesionalus gamintojas ir eksportuotojas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį projektuojant, kuriant ir gaminant šaltojo valcavimo stakles ir stogo dangų sistemos priedus, štampavimo formas / štampus ir techninės įrangos gaminius. Purlin mašinos, C/U profilio lengvojo plieno rėmų formavimo staklės, čerpių stogo staklės, sienų / dailylentės formavimo staklės, grindų klojimo mašinos, lyginimo{3}}pjovimo- pjovimo staklės, stogų siūlių staklės, Al Clips, plieniniai laikikliai, patogūs ReWeel-X gaminiai su plieniniais laikikliais ir kiti patogūs gaminiai. Transporto prieiga. Visi mūsų produktai atitinka tarptautinius kokybės standartus ir yra labai vertinami įvairiose rinkose visame pasaulyje. Tokios kaip Korėja, Filipinai, Malaizija, Singapūras, Indonezija, Tailandas, Indija, Turkija, JAE, Lranas, Libanas, Šri Lanka, Kazachstanas, Libija, Uganda, Kanada, Brazilija, Bolivija, Australija ir kt.daugiau nei 30 šalių. Jei jus domina bet kuris iš mūsų gaminių arba norėtumėte aptarti individualų užsakymą, nedvejodami susisiekite su mumis. Tikimės, kad artimiausiu metu užmegsime sėkmingus verslo santykius su naujais klientais visame pasaulyje. Atsižvelgdami į paslaugų principą „Išliekite pasitenkinimą širdimi“, YOUDELI vadovaujasi įmonės plėtros filosofija „pirmiausia sąžiningumas, sąžiningumas ir pragmatiškumas“. YOUDELI industrial nuoširdžiai sveikiname draugus iš visų visuomenės sluoksnių apsilankyti įmonėje, mokytis, vadovauti, laukiame jūsų atvykstant!
KODĖL RINKOTI MUS

PAGRINDINĖ SAVYBĖ
1. Didelis produktyvumas: darbo intensyvumas yra mažas ir linijai valdyti reikia tik 1-2 žmonių. Gamybos greitis gali būti be galo keičiamas nuo 0 iki 20 metrų per minutę, o linijos važiavimo greitis paprastai yra 20 metrų per minutę.
2. Techninis tyrimas atskleidė, kad tiksli ir tinkama plokštės forma sutampa, o maža pusė be bangos efektyviai blokuoja vandenį ir lietų.
3. Linijos ant plokštelės yra lygios ir glotnios.
4. Pažangiausia-technologija: linijoje naudojama ištisinė ritė, kad būtų pagaminti tikslūs ir ilgi{2}}geros formos, vienodo ilgio ir nepriekaištingos konsistencijos komponentai po šalto lenkimo ir formavimo. Gatavas produktas yra stilingas ir gana tvirtas.
SERTIFIKATAS

KIRVIAI IR RITINAI

SUSIJUSI TECHNIKA

PRODUKTO STRUKTŪROS SAVYBĖS
1. Lengvas naudojimas: lengva nustatyti, naudoti ir paleisti.
2. Nuolatinis veikimas: tvirta konstrukcija, pažangios technologijos ir ilgesnis tarnavimo laikas.
3. Stabilus veikimas pasiekiamas derinant pažangias technologijas su to meto vidaus ir užsienio gamybos sąlygomis.
4. Griežtas medžiagų pasirinkimas: griežti montavimo standartai, kruopštus medžiagų pasirinkimas ir atsisakymas naudoti nuorodas
Krovinių pakrovimas

DUK
1 klausimas. Kaip galime būti tikri, kad suteiksite mums aukštos-kokybės mašiną su visomis reikalingomis atsarginėmis dalimis?
A: Klientai kviečiami apžiūrėti mūsų įrangą kartu su savo atstovais.
Q2. Ar siūlote paramą po pirkimo?
A: Mes turime apmokytus darbuotojus, dislokuotus visame pasaulyje ir mielai jums padėsime.
Q3. Kokius atsarginius planus turite, jei sugestų mašinos dalis?
A: mašina. Sugedusias dalis pakeisime nemokamai, jei jų nepavyks pataisyti.
4 klausimas. Ar parduodate tik pradedantiesiems skirtus kompiuterius?
A: Ne, dauguma mūsų įrangos yra pagaminta pagal užsakymą-, kad atitiktų kiekvieno kliento poreikius.
2) Sukūrę tikslų jūsų profilį, mūsų aukštos kvalifikacijos techninė komanda gali pasiūlyti pažangiausią-pažangą.
Populiarus Žymos: curva hoja de techo de acero corrugado stogo kreivės gofravimo mašina, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pritaikyta, gera kokybė, geras aptarnavimas, skirtas dizainui, parduodamas, pagamintas Kinijoje








