Produkto apžvalga
TheStogo dengimo mašina su stacionariomis siūlėmisyra sukurta gamintojams, stogų rangovams ir plieno konstrukcijų įmonėms, kurioms metalinių stogų projektams reikia stabilios našumo, pastovios plokščių kokybės ir lanksčių plokščių dydžių.
Ši stovinčiojo siūlių stogo dangos ritininio formavimo mašina palaiko įvairius plokščių plotius ir aukščius, o automatinio reguliavimo sistema leidžia operatoriams greitai pakeisti plokščių dydžius be rankinio kalibravimo. Nesvarbu, ar gaminate tiesiai stovinčias stogo plokštes ar kūginius stogo lakštus, šis įrenginys užtikrina aukštą tikslumą, sklandų formavimą ir ilgalaikį -patikimumą.
Sukurta nuolatinei pramoninei gamybai, mašina sujungia PLC valdymą, tikslius ritininius įrankius ir tvirtą formavimo konstrukciją, kad kiekviena metalinė stogo plokštė atitiktų pramoninių pastatų, sandėlių, komercinių stogų ir architektūrinių stovinčių siūlių sistemų standartus.
Produktų aprašymas

Automatinis pločio ir aukščio reguliavimas
Įrenginys automatiškai reguliuoja skydelio matmenis per jutiklinio ekrano PLC sąsają. Tai sumažina prastovos laiką ir užtikrina efektyvų perjungimą tarp skirtingų dydžių stovinčių stogo plokščių.
Aukšta-tiksli formavimo kokybė
Naudojant chromu{0}}dengtus ritininius įrankius, pagamintus iš 45# kaltinio plieno, formavimo linija užtikrina puikų plokščių plokštumą, vienodą siūlės aukštį ir švarias profilio linijas be paviršiaus įbrėžimų.
Patvari konstrukcija nuolatinei gamybai
Suvirintas rėmas, aukštos{0}kokybės velenai, stabili transmisija ir tikslus įrankių išlygiavimas palaiko ilgalaikę-sparčią{2}}gamybą su minimalia priežiūra.
Galimos tiesios ir kūginės plokštės
Reguliuojama formavimo sistema gali pagaminti standartines tiesių siūlių stogo plokštes, taip pat kūginius lakštus, reikalingus lenktoms arba radialinėms stogo dangoms.


Naudotojui-Patogi PLC valdymo sistema
Integruota Siemens/Delta PLC sistema su jutikliniu ekranu užtikrina lengvą valdymą, ilgio nustatymą, partijos valdymą, gedimų aliarmą ir automatinio sustabdymo funkcijas.
Sustiprintas mašinos rėmas ir patobulinta transmisijos sistema užtikrina stabilų formavimo našumą net ir ilgomis gamybos pamainomis, padeda išlaikyti vienodą plokščių kokybę visoje partijoje
Mūsų paslaugų procesai
Mūsų nemokama karštoji linija:86+1369 6902 513
Konsultacijos prieš{0}pardavimą
1
>>
Užsakymo patvirtinimas
2
>>
Gamyba
3
>>
Kelių{0}}kanalų pristatymas
4
>>
Gavimo patvirtinimas
5
>>
Paslaugos po-pardavimo
6
Techninės specifikacijos
| Prekė | Detalės |
|---|---|
| Karalius-Vienišas | YX50-200-530 |
| Dydis | 6850 * 2190 * 1410 mm |
| Svoris | 6000 kg |
| Įtampa | 380V/50HZ,3PH/ arba pagal užsakymą |
| Vairavimo variklio galia | 5,5 KW+0.75KW |
| Hidraulinio variklio galia | 2,2 kW |
| Stogo dangos aukštis | 50 mm |
| Darbo greitis | 0-15m/min |
| Storis | 0.6-1. 0mm |
| Efektyvus plotis | nuo 200 mm iki 530 mm |
| Medžiagos plotis | Nuo 350 mm iki 700 mm |
| Pjovimo ilgio tolerancija | 10m ±2mm |
| Pagrindinis naudojimas | Tiesių ir kūginių stovimųjų siūlių stogo dangos lakštų gamyba |
| Žaliava | PPGL, PPGI plieno ritė |
| PLC programų valdymo sistema | Originalus Taiwan Delta / Siemens / Schneider / LS |
| Aptarnavimas po-pardavimo- | Internetinė 24 valandas per parą / palaikymas vietoje |
| Veleno medžiaga | Aukštos kokybės 45# kaltas plienas |
| Aptarnavimas | Suteikite inžinierių, kuris montuos mašinas |
| Ritininė medžiaga |
Aukštos kokybės 45# kaltinis plienas, padengtas kietu chromu ir poliruoti visi ritinėliai |
Šiame versle nėra nuorodų į tikrąją patirtį. Jis uždirbamas per ilgus metus naršant sudėtingus iššūkius ir teikiant rezultatus, kai tai yra svarbiausia. Mes buvome apkasuose, žinome kraštovaizdį ir suprantame niuansus, kurių kiti dažnai nepastebi. Tai ne tik tai, ką mes darome; tai mes įvaldėme. Kai dirbate su mumis, įgyjate gilių žinių, kurių tiesiog neįmanoma pakartoti.
Šiame versle dirbame beveik du dešimtmečius - asmeniškai sprendėme visus techninius iššūkius ir projektų kliūtis. Mūsų praktinė patirtis- suteikia mums pasitikėjimo.
Esame visiškai aiškūs apie pramonės sudėtingumą ir smulkmenas - nuo medžiagų savybių iki statybos standartų, tiksliai suprantame, kas svarbu kiekviename etape.
Klientai labiausiai vertina mūsų gebėjimą greitai nustatyti pagrindines problemas ir pasiūlyti praktinius sprendimus. Tai ne tik teorinė, - tai profesionali patirtis, duodanti tikrų rezultatų.
Mašinos komponentai
1, Decoiler (rankinis arba hidraulinis)
Stabili išvyniojimo sistema apsaugo nuo medžiagos įtempimo ir užtikrina sklandų padavimą.
2, šėrimo ir išlyginimo įtaisas
Užtikrina plokščią ir tikslų medžiagos patekimą, kad sumažintų plokštės deformaciją.
3, valcavimo stotys
Keli formavimo volai su tiksliu išlygiavimu užtikrina puikų stogo plokščių nuoseklumą.
4, automatinio reguliavimo įtaisas
Reguliuoja skydelio plotį/aukštį per PLC valdymą be rankinio kalibravimo.
5, hidraulinė pjovimo sistema
Aukšto{0}}slėgio hidraulinis pjoviklis garantuoja švarų ir tikslų pjovimą.
6, PLC valdymo spinta
Pramoninė valdymo sistema su jutikliniu ekranu, kad būtų lengva valdyti ir atlikti diagnostiką.
7, Užbaigta skydelio palaikymo lentelė
Užtikrina sklandų išėjimą ir apsaugo baigtas plokštes.
Įrangos pritaikymas šiuolaikiniuose pastatuose
Šiuolaikinėje statybų pramonėje savaime{0}}sureguliuojanti stogo dangos įranga vis dažniau tampa pagrindine stogo įrengimo priemone. Integruojant pažangias technologijas, ši įranga leidžia efektyviai formuoti ir tiksliai sumontuoti stogo plokštes, o tai žymiai pagerina projekto kokybę ir efektyvumą. Palyginti su tradiciniais rankiniais metodais, savaime-susireguliuojanti stogo dangos įranga gali automatiškai reguliuoti parametrus pagal medžiagos charakteristikas ir aplinkos sąlygas, užtikrinant sandarias ir patvarias siūles, taip pailginant stogo tarnavimo laiką.
Savaime{0}}susireguliuojančios stogo dangos įrangos veikimo principas pagrįstas išmaniąja valdymo sistema, apimančia jutiklius ir duomenų analizės realiuoju laiku- galimybes. Statybos metu įranga stebi stogo dangos plokščių storį, temperatūros svyravimus ir montavimo kampus, automatiškai reguliuoja slėgį ir greitį, kad atitiktų skirtingus stogo dangos projektavimo reikalavimus. Pavyzdžiui, dideliuose-komerciniuose pastatuose ši įranga gali greitai apdoroti metalines plokštes, kurių ilgis siekia dešimtis metrų, taip sumažinant rankinį įsikišimą ir išvengiant tokių problemų kaip vandens nutekėjimas ar konstrukcijos atsipalaidavimas dėl eksploatavimo klaidų. Be to, savaime{6}}susireguliuojanti funkcija leidžia įrangai išlaikyti sudėtingų stogų formų nuoseklumą, užtikrinant vienodą stovinčių siūlių jungčių pasiskirstymą ir pagerinant bendrą hidroizoliacijos našumą.
Be didesnio montavimo tikslumo, savaime{0}}sureguliuojanti stovinčioji stogo dangos įranga žymiai sumažina darbo sąnaudas ir medžiagų atliekas. Tradicinė stogo dangos konstrukcija dažnai priklauso nuo kvalifikuotų darbuotojų patirties, todėl dėl nuovargio ar žmogaus klaidų ją galima perdaryti. Priešingai, automatizuota įranga su iš anksto-užprogramuotais nustatymais gali nepertraukiamai veikti valandas, sumažindama prastovos laiką ir optimizuodama medžiagų naudojimą. Daugelis statybų įmonių praneša, kad pritaikius šią įrangą projektų terminai sutrumpėja maždaug 30 proc., o stogo dangų sistemos priežiūros dažnumas gerokai sumažėja. Ypač vietovėse, kuriose yra didelis vėjo slėgis arba ekstremalios oro sąlygos, savaime{7}}susireguliuojančios siūlės konstrukcija padidina stogo atsparumą vėjo pakėlimui ir suteikia pastatams papildomą saugos sluoksnį.
Žvelgiant į ateitį, vis labiau populiarėjant išmaniesiems pastatams ir tvaraus dizaino koncepcijoms, savaime{0}}susireguliuojanti stogo dangos įranga bus toliau tobulinama, įtraukdama tokias funkcijas kaip daiktų interneto technologija, skirta nuotoliniam stebėjimui ir numatomai priežiūrai. Statybų pramonė pamažu naudoja tokias novatoriškas priemones, skirtas spręsti vis sudėtingesnius inžinerinius iššūkius, skatinant stogo dangų įrengimą siekiant didesnio efektyvumo ir aplinkos tvarumo.
Populiarus Žymos: Automatinė reguliuojama stovinčiojo stogo dangos mašina, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pritaikyta, gera kokybė, geras aptarnavimas, projektavimas, parduodamas, pagamintas Kinijoje








