KLS25-220-530 nešiojama stovinčios siūlės plokštės valcavimo lakšto plokštės metalo stogo mašina
PAGRINDINIS TECHNINIS PARAMETRAS:
| Modelis Nr | KLS25-220-530 |
| Dydis | 2000*1200*1200mm |
| Svoris | 1100 kg |
| Įtampa | 380V/50HZ,3PH/ arba pagal užsakymą |
| Variklio galia | 2,2 kW |
| Hidraulinė galia | 2,2 kW |
| Formuojantis plieno storis | 0,5-0,8 mm |
| Storis | 0,7-1,0 mm |
| Formavimo žingsniai | 6 žingsniai |
| Stogo dangos aukštis | 25 mm |
| Efektyvus stogo dangos plotis | 200 mm - 530mm |
| Medžiagos plotis | 280 mm - 610mm |
| Medžiaga | GI PPGI plienas |
| PLC programų valdymo sistema | Originalus Taivano Delta / Siemens / Schneider |
| Aptarnavimas po-pardavimo- | Internetinė 24 valandas per parą / palaikymas vietoje |
| Aptarnavimas | Suteikite inžinierių, kuris montuos mašinas |
| Ritininė medžiaga |
Aukštos kokybės 45# kaltinis plienas, padengtas kietu chromu ir nupoliruoti visus volelius |
| Veleno medžiaga | Aukštos kokybės 45# kaltas plienas |
PAGRINDINĖS ĮRANGOS MEDŽIAGA
Volelis pagamintas iš storo 0,05 mm aukščio-kokybiško NO.45 kaltinio plieno, o jo paviršius padengtas stipria chromo danga.
Aktyvus velenas yra 72 mm ilgio ir pagamintas iš aukštos kokybės NO.45 anglies kaltinio plieno.
Pjovimo peilis pagamintas iš grūdinto SKD11 formos plieno.
PRODUKTŲ EKRANAS






ĮMONĖS PROFILIS

GAMYKLOS VARTAI

ĮĖJIMAS į GAMYKLOS PLOKŠTĘ
Xiamen YOUDELl lndustrial Co., Ltd. yra profesionalus gamintojas ir eksportuotojas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį projektuojant, kuriant ir gaminant šalto valcavimo formavimo mašinas ir stogo dangų sistemos priedus, štampavimo formas / štampus ir techninės įrangos gaminius.
C/Z garbanojimo staklės, C/U profilio lengvojo plieno rėmų formavimo staklės, čerpių stogų dengimo staklės, sienų / dailylentės formavimo staklės, grindų klojimo mašinos, lyginimo-perpjovimo- pjovimo staklės, stogų siuvimo staklės, alieji spaustukai, plieniniai laikikliai ir kiti karpyti gaminiai.
Esame įsikūrę gražioje Siameno saloje su patogiu susisiekimu. Visi mūsų produktai atitinka tarptautinius kokybės standartus ir yra labai vertinami įvairiose rinkose visame pasaulyje. Tokios kaip Korėja, Filipinai, Malaizija, Singapūras, Indonezija, Tailandas, Indija, Turkija, JAE, Lranas, Libanas, Šri Lanka, Kazachstanas, Libija, Uganda, Kanada, Brazilija, Bolivija, Australija ir kt.daugiau nei 30 šalių. Jei jus domina bet kuris iš mūsų gaminių arba norėtumėte aptarti individualų užsakymą, nedvejodami susisiekite su mumis. Tikimės, kad artimiausiu metu užmegsime sėkmingus verslo santykius su naujais klientais visame pasaulyje. Atsižvelgdami į paslaugų principą „Išliekite pasitenkinimą širdimi“, YOUDELI vadovaujasi įmonės plėtros filosofija „pirmiausia sąžiningumas, sąžiningumas ir pragmatiškumas“. YOUDELI industrial nuoširdžiai sveikiname draugus iš visų visuomenės sluoksnių apsilankyti įmonėje, mokytis, vadovauti, laukiame jūsų atvykstant!
KODĖL RINKOTI MUS

PAGRINDINĖ SAVYBĖ
11. Pažangiausia-technologija: linijoje naudojama ištisinė ritė, kad būtų pagaminti tikslūs ir ilgi{2}}geros formos, vienodo ilgio ir tobulos konsistencijos komponentai po šalto lenkimo ir formavimo. Gatavas produktas yra stilingas ir gana tvirtas.
2. Techninė analizė parodė, kad mažoje plokštės formos pusėje nėra bangų, o persidengimas yra teisingas ir priimtinas, sėkmingai apsaugo nuo lietaus ir vandens.
3. Didelis našumas: linijai valdyti reikia tik 1-2 darbuotojų ir mažai darbo pastangų. Nors linijos veikimo greitis paprastai yra 20 metrų per minutę, gamybos greitis gali būti nuolat reguliuojamas nuo 0 iki 20 metrų per minutę.
4. Plokštelė turi lygias, lygias linijas.
SERTIFIKATAS

PRIEDAI
(1) 3MT hidraulinis atsuktuvas; ;
(2) hidraulinė sistema;
(3) PLC programų valdymo sistema;
(4) hidraulinis formavimo / pjovimo įtaisas;
(5) įrankiai;
(6) Naudojimo vadovas.
KLIENTŲ INŽINERIJA

KIRVIAI IR RITINAI

SUSIJUSI TECHNIKA

PRODUKTO STRUKTŪROS SAVYBĖS
1. Patikimas veikimas: tvirtas dizainas, pažangiausia-technologija ir ilgas tarnavimo laikas.
Modifikuotų žodžių struktūriniai pakeitimai Ilgiausi tęstiniai žodžiai
2. Naudojimas: paprasta nustatyti, valdyti ir naudoti.
3. Griežtas medžiagų pasirinkimas reikalauja kruopštaus medžiagų pasirinkimo, griežtų montavimo reikalavimų ir nenoro kirpti kampų.
4. Stabilus veikimas pasiekiamas derinant pažangias technologijas su vidaus ir tarptautinėmis gamybos sąlygomis tuo metu.
Krovinių pakrovimas

DUK
1 klausimas. Ar parduodate tik pradedantiesiems skirtus kompiuterius?
Užuot buvę iš anksto-pagaminta, didelė mūsų produkto dalis yra pagaminta tik pagal mūsų klientų poreikius.
2) Sudarę tikslų jūsų profilį, mūsų aukštos kvalifikacijos technologiniai darbuotojai gali pasiūlyti patį pažangiausią-pranašumą.
Q2.Ar teikiate pagalbą po pardavimo?
A: Džiaugiamės galėdami padėti ir turime specializuotų darbuotojų visame pasaulyje.
3 klausimas. Kokie atsarginiai planai taikomi tuo atveju, jei sugenda mašinos komponentas?
A: mašina. Visos sugedusios dalys, kurių negalime pataisyti, bus pakeistos jūsų neapmokestinant;
4 klausimas. Kaip galime būti tikri, kad pateiksite mums aukštos-kokybės mašiną, kurioje yra visos reikalingos atsarginės dalys?
A: Klientai ir jų atstovai kviečiami apžiūrėti mūsų įrangą.
Populiarus Žymos: kls25-220-530 nešiojama stovinčio siūlių plokščių valcavimo lakštinio metalinio stogo mašina, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pritaikyta, geros kokybės, geras aptarnavimas, projektavimui, parduodamas, pagamintas Kinijoje








