NEŠIOJAMOSIOS STOVIMOSIOS METALINIŲ STOGO RITINĖS FORMAVIMO MAŠINOS
| Modelis Nr | KLS25-220-530 |
| Dydis | 2000*1200*1200mm |
| Svoris | 1100 kg |
| Įtampa | 380V/50HZ,3PH/ arba pagal užsakymą |
| Variklio galia | 2,2 kW |
| Hidraulinė galia | 2,2 kW |
| Formuojantis plieno storis | 0,5-0,8 mm |
| Storis | 0,7-1,0 mm |
| Formavimo žingsniai | 6 žingsniai |
| Stogo dangos aukštis | 25 mm |
| Efektyvus stogo dangos plotis | 200 mm - 530mm |
| Medžiagos plotis | 280 mm - 610mm |
| Medžiaga | GI PPGI plienas |
| PLC programų valdymo sistema | Originali Taivano Delta / Siemens / Schneider |
| Aptarnavimas po-pardavimo- | Internetinė 24 valandas per parą / palaikymas vietoje |
| Aptarnavimas | Suteikite inžinierių, kuris montuos mašinas |
| Ritininė medžiaga |
Aukštos kokybės 45# kaltinis plienas, padengtas kietu chromu ir nupoliruoti visus volelius |
| Veleno medžiaga | Aukštos kokybės 45# kaltas plienas |
PAGRINDINĖS ĮRANGOS MEDŽIAGA
Volo medžiaga: aukštos kokybės NO.45 kaltinis plienas, kurio storis 0,05 mm ir kietas chromas ant volo paviršiaus.
Aktyvus velenas yra 72 mm ilgio ir pagamintas iš aukštos kokybės NO.45 anglies kaltinio plieno.
Pjovimo peilis pagamintas iš grūdinto SKD11 formos plieno.
red.
PRODUKTŲ EKRANAS






ĮMONĖS PROFILIS

GAMYKLOS VARTAI

ĮĖJIMAS į GAMYKLOS PLOKŠTĘ
Xiamen YOUDELl lndustrial Co., Ltd. yra profesionalus gamintojas ir eksportuotojas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį projektuojant, kuriant ir gaminant šalto valcavimo formavimo mašinas ir stogo dangų sistemos priedus, štampavimo formas / štampus ir techninės įrangos gaminius.
C/Z galiukų staklės, C/U profilio lengvojo plieno rėmų formavimo staklės, čerpių stogo dangos staklės, sienų / dailylentės formavimo staklės, grindų klojimo mašinos, lyginimo- pjaustymo- pjovimo staklės, stogų klijavimo staklės, al spaustukai, plieniniai kronšteinai ir kiti perpjauti gaminiai. Miestas – Siamenas su patogiu susisiekimu. Visi mūsų produktai atitinka tarptautinius kokybės standartus ir yra labai vertinami įvairiose rinkose visame pasaulyje. Tokios kaip Korėja, Filipinai, Malaizija, Singapūras, Indonezija, Tailandas, Indija, Turkija, JAE, Lranas, Libanas, Šri Lanka, Kazachstanas, Libija, Uganda, Kanada, Brazilija, Bolivija, Australija ir kt.
daugiau nei 30 šalių. Jei jus domina bet kuris iš mūsų gaminių arba norėtumėte aptarti individualų užsakymą, nedvejodami susisiekite su mumis. Tikimės, kad artimiausiu metu užmegsime sėkmingus verslo santykius su naujais klientais visame pasaulyje. Atsižvelgdami į paslaugų principą „Išliekite pasitenkinimą širdimi“, YOUDELI vadovaujasi įmonės plėtros filosofija „pirmiausia sąžiningumas, sąžiningumas ir pragmatiškumas“. YOUDELI industrial nuoširdžiai sveikiname draugus iš visų visuomenės sluoksnių apsilankyti įmonėje, mokytis, vadovauti, laukiame jūsų atvykstant!
KODĖL RINKOTI MUS

PAGRINDINĖ SAVYBĖ
1. Plokštelė plokščia ir lygiomis linijomis.
2. Atlikus techninį tyrimą buvo nustatyta, kad mažoje plokštės formos pusėje nėra bangos, o persidengimas yra tikslus ir pagrįstas, veiksmingai apsaugo nuo vandens ir lietaus.
3. Pažangi technologija: po šalto lenkimo ir formavimo linija naudoja ištisinę ritę, kad būtų pagamintos tikslios ir ilgos geros formos, reguliaraus ilgio ir nepriekaištingos konsistencijos dalys. Pagamintas ruošinys turi malonią išvaizdą ir yra gana tvirtas.
4. Didelis našumas: liniją gali valdyti tik 2-3 žmonės, operacija yra lengva, o darbo intensyvumas mažas. Linijos gamybos greitis gali būti reguliuojamas neribotą laiką nuo 0 iki 20 metrų per minutę, o įprastas važiavimo greitis yra
SERTIFIKATAS

PRIEDAI
(1) 3MT hidraulinis atsuktuvas; ;
(2) hidraulinė sistema;
(3) PLC programų valdymo sistema;
(4) hidraulinis formavimo / pjovimo įtaisas;
(5) įrankiai;
(6) Naudojimo vadovas.
KLIENTŲ INŽINERIJA

KIRVIAI IR RITINAI

SUSIJUSI TECHNIKA

PRODUKTO STRUKTŪROS SAVYBĖS
1. Griežtas medžiagų pasirinkimas: griežti montavimo reikalavimai, kruopštus medžiagų pasirinkimas ir atsisakymas pjauti kampus.
2. Paprastas valdymas: paprasta nustatyti, valdyti ir naudoti.
3. Nuolatinis veikimas: tvirta struktūra, gerai-išplėtota technologija ir ilgas tarnavimo laikas.
4. Stabilus veikimas: brandžios technologijos taikymas kartu su dabartine vidaus ir tarptautinės gamybos būkle.
Krovinių pakrovimas

DUK
Q1. Ar siūlote kompiuterius tik pradedantiesiems?
A. Dauguma mūsų įrangos nėra iš anksto-pagaminta; ji pritaikyta mūsų klientų poreikiams.
2) Mūsų aukštos kvalifikacijos techninė komanda gali sudaryti tikslų jūsų profilį ir pasiūlyti patį pažangiausią{1}} pasirinkimą.
2 klausimas. Kaip galime būti tikri, kad pateiksite aukštos-kokybės mašiną su visomis būtinomis atsarginėmis dalimis?
A: Klientai arba jų atstovai laukia mūsų įrangos patikrinimų.
3 klausimas. Ar siūlote palaikymą po-pirkimo?
A: Mes turime kvalifikuotų darbuotojų visame pasaulyje ir mielai jums padėsime.
4 klausimas. Kokius atsarginius planus turite, jei sugestų mašinos komponentas?
A: mašina. Jei negalime pataisyti pažeistų dalių, mes jas pakeisime jums nemokamai; Tačiau jūs vis tiek esate atsakingi už skubius mokesčius. Jei problema iškyla pasibaigus garantiniam laikotarpiui, mes galime sugalvoti pataisymą ir pasiūlyti techninę pagalbą rulonų formavimo įrangos veikimo laikotarpiu.
Populiarus Žymos: nešiojama stovinčio siūlės metalo stogo rulonų formavimo mašina, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pritaikyta, geros kokybės, geras aptarnavimas, projektavimui, parduodamas, pagamintas Kinijoje








